Ing. Lubomír Keim, CSc.keim@vups.cz+420 271 751 148+420 602 329 473

ředitel společnosti
ředitel Autorizované osoby 227, Oznámeného subjektu 1516 a vedoucí CO pro produkty č. 3013


Ing. Lada Pluhařová                       pluharova@vups.cz       +420 281 017 228             +420 605 415 266

zástupkyně ředitele společnosti
vedoucí CO pro systémy managementu č. 3009


Dana Školová                                   skolova@vups.cz            +420 281 017 245                +420 728 930 869

zástupkyně ředitele Autorizované osoby 227, Oznámeného subjektu 1516 a vedoucího CO č. 3013


Ing. Tomáš Langer                       langer@vups.cz                +420 241 412 480               +420 720 662 435

vedoucí zkušební laboratoře č. 1234

Ing. Lubomír Keim, CSc.               keim@vups.cz                  +420 271 751 148             +420 602 329 473

vedoucí CO pro produkty č. 3013


Ing. Lada Pluhařová                       pluharova@vups.cz       +420 281 017 228             +420 605 415 266

vedoucí CO pro SM č. 3009, vedoucí CO pro ISMS


Bc. Ilona Matýsková                      matyskova@vups.cz      +420 541 147 465             +420 723 546 259

vedoucí CO pro EMS


Bc. Marek Langner                          langner@vups.cz             +420 721 569 293

vedoucí CO pro BOZP


Ing. Petra Pecháčková                   pechackova@vups.cz      +420 541 147 465

vedoucí CO pro EnMS


Ing. Lubomír Jablunka                  jablunka@vups.cz          +420 271 751 148

vedoucí CO pro kvalifikaci


Mgr. Barbora Vlasatá                    vlasata@vups.cz              +420 281 017 362             +420 720 662 431

vedoucí CO pro EPD


Ing. Pavel Keim                              p.keim@vups.cz              +420 281 017 227             +420 602 151 055

vedoucí CO pro hodnocení kvality budov

Ing. Tomáš Langer                      langer@vups.cz                 +420 241 412 480             +420 720 662 435

vedoucí zkušební laboratoře


Bc. Ilona Matýsková                  matyskova@vups.cz    +420 541 147 465             +420 723 546 259

vedoucí pracoviště Brno
vedoucí CO EMS


Bc. Marek Langner                      langner@vups.cz         +420 721 569 293

vedoucí pracoviště Ostrava

Sídlo společnosti:

Pražská 810/16, 102 21 Praha 10 – Hostivař
+420 271 751 148,   +420 281 017 241,   info@vups.cz

 

Zkušební laboratoř:

Františka Diviše 386, 104 00 Praha 10 – Uhříněves (vjezd do areálu je z ulice Na Blanici)
+420 241 412 480,   +420 267 217 181,   langer@vups.cz“

 

Pracoviště Brno:

Veveří 331/95, 602 00 Brno
+420 541 147 465,   +420 541 147 467,   brno@vups.cz

Pracoviště Ostrava:

Spartakovců 6014/3, 708 00 Ostrava
+420 721 569 293,   ostrava@vups.cz